این رقم را به خاطر بسپارید! / گنجینه پشتیبان زیست بوم

نوشته شده توسط : بهرام پورعلی بابا | تاریخ ارسال مطلب : .

با درود به هموطنان عزیزم و قدردانی صمیمانه از همه آنهایی که برای کمک به دو حامی طبیعت ایران، کمکهای نقدی اهدایی خود را به گنجه پشتیبان زیست بوم ایران تقدیم کردند؛ با افتخار و سرفرازی به آگاهی می رساند که نزدیک به ۴۷ میلیون تومان تا این لحظه به حساب گنجه پشتیبان زیستبوم ایران واریز شده و با توجه به اینکه اداره کل محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد هم مبلغ دیه را برای  ماشاالله مهنایی پرداخت کرده است. بنابراین، فقط باید بابت هزینه وکیل، بیست میلیون تومان به ماشاالله مهنایی پرداخت شود و با توجه به آنکه  محمد حسین ایزدی با شاکیان  حمید بیگی قرار است به توافق برسند که کمتر از رقم ۳۰ میلیون را گرفته و رضایت دهند. در نتیجه، ضمن تقدیر و تشکر از همه ایرانیان شریف و طبیعت دوستی که در این کار خیر مشارکت کردند، پایان فراخوان کمک برای تامین دیه حمید بیگی و ماشاالله مهنایی را اعلام می کنم.

  ریال  467,927,786

بدیهی است گنجه پشتیبان زیستبوم ایران همچنان به وظیفه خود به عنوان یک صندوق یاری رسان به طبیعت ایران و حامیان راستینش ادامه خواهد داد و دست گرم شما خوبان روزگار را صمیمانه می فشارد.

این هم افزایی غرورآفرین بار دیگر نشان داد که ایرانیان به رغم مشکلات معیشتی و لکنتهایی که وجود دارد، در مواقع سختی و دشواری، هرگز مهربانی و دستگیری را فراموش نکرده و حامی واقعی سلحشوران طبیعت وطن بوده و خواهند بود.

 

منبع : کانال تلگرامی محمد درویش https://t.me/darvishnameh

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی