به مناسبت ششم تیرماه پانزدهمین سالگرد تاسیس باشگاه کوهنوردی و سنگنوردی اسپیلت قصد داریم یکی از فعالیت های جالب این باشگاه در زمینه فرهنگی را معرفی کنیم. باشگاه اسپیلت از سال 1385 تاکنون کوشیده با عضو گیری مستمر و بهره گیری از آموزش های اصولی و همکاری جمعی سطج این باشگاه و اعضای آن را روز به روز بهبود ببخشد. در بین باشگاه های فعال در تهران یکی از فعال ترین باشگاه ها در زمینه رسانه و تولید محتوا باشگاه اسپیلت است. این باشگاه با همکاری اعضای خود هم در زمینه محتوای متنی در وب سایت و هم در زمینه محتوای صوتی فعالیت خوبی دارد و نشان داده اند که با برنامه و ثابت قدم در این زمینه ها فعالیت می کنند.

بعد از فعالیت در زمینه انتشار مجله، به روز رسانی مستمر سایت و انتشار گزارش و اخبار، اخیرا این باشگاه شروع به انتشار محتوای صوتی کرده است. محتوای صوتی و یا پادکست های اسپیلت با سردبیری توحید نوروزی و گویندگی برخی اعضای باشگاه تهیه می شود. قطعا مدیریت ذبیح الله حمیدی نقش تعیین کننده ای در هدایت و مدیریت تیم رسانه ای باشگاه اسپیلت داشته است.

 

مجله رادیویی اسپیلت : همگی ما در تیم پادکست مجله رادیویی اسپیلت خوشحال و خرسندیم که اعلام کنیم پس از حدود 3 ماه فعالیت مستمر توانستیم به قول و قراری که گذاشته بودیم عمل کنیم.


تا امروز چهار شماره از این مجله رادیویی منشتر شده است .

شماره 1 : کوهنوردی در سینما و تاتر و تلویزیون

شماره 2 : سرود کوهستان ( نگاهی به شعر و ترانه و سرود در برنامه های کوهنوردی )

شماره 3 :  دماوند

شماره 4 : انسان ، ذهن ، کوهستان

 

شما میتوانید این پادکست ها را از طریق کانال تلگرامی " مجله رادیویی اسپیلت " دریافت  کرده و گوش دهید. همچنین  می توانید از طریق کلیه برنامه های پادگیر نظیر کسب باکس یا گوگل پادکست هم به این محتوای صوتی دسترسی داشته باشید.

»» کوه نامه به نوبه خود سالگرد تاسیس این باشگاه خوب را تبریک می گوید. ««

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید