در طول بررسی و جستجوی پادکست های مرتبط با حوزه ورزش های کوهستانی با رادیو ماجرا آشنا شدم. هر ماجرای این پادکست با موضوعاتی شامل کوهنوردی ، دوچرخه سواری ، طبیعت گردی ، دویدن و  سفر هستند. این پادکست از زیر مجموعه های سایت لست سکند هست و با حمایت اون سایت تولید میشه . در صفحه مربوط به این پادکست اینطور نوشته شده :

پادکست رادیو ماجرا روایت تجربه‌های خاص سفر جهانگردها و ایرانگردهایی است که داستان‌هایی جذاب از جسارت، ماجراجوی، کشف ناشناخته‌ها و سفر به سرزمین‌هایی است که یا تا به حال آنها را نشنیده‌ایم یا مروری بر این روایت‌ها و داستان‌ها می‌تواند جرقه‌ای باشد برای دوباره کشف کردن و تجربه کردن. این ماجراها و تجربه‌های سفر از دل ماجراها و سفرنامه‌های لست سکند بیرون می‌آید و در هر قسمت از این پادکست پای صحبت یکی از این جهانگردها یا ایرانگردها می‌نشینیم و به ماجراها و تجربه‌هایی که از دل ماجراهای مختلف بیرون می‌آید گوش می‌کنیم.

 

تا زمان نگارش این مطلب دو فصل از این پادکست منتشر شده است که در فصل اول 18 قسمت مختلف از ماجرهای متفاوت روایت شده و در فصل دوم 6 قسمت جدید روایت شده است.

افراد مختلف با موضوعات متفاوتی در این روایت ها داستان خودشون رو گفتن با توجه به علاقه مندی خودتون میتونید هر کدام رو انتخاب کنید و بشنوید.

مثل تمام پادکست های دیگه این مجموعه رو هم میتونید از انواع برنامه های کاربردی مثل کست باکس/ گوگل پادکست / اپل پادکست و یا اپلیکیشن ها یا سایت های ایرانی نوار/ تهران پادکست / ناملیک / فیدیبو گوش بدین و لذت ببرین. 

این مجموعه صفحه اینستاگرام و تلگرام هم داده که میتونید عضو بشید و از جدیدترین روایت های اونها مطلع بشید. بعد از کاهش فعالیت در حوزه وبلاگ نویسی در حوزه کوهنوردی به نظر میرسه  پادکست ها می تونه جای خالی اون رسانه ها رو تا حدودی پر کنه و باعث انتقال تجربیات و داستانها و ماجراها به علاقمندان بشه .

 

TAGS:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید