وقتی این خبر را در پیج اینستاگرامی هیت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان تهران دیدم یاد اون  ویدئوهایی افتادم که میگفت : نگران نباشید خبر های خوبی در راه است .... و هفته بعد خوبی آن خبرها تمام زوایای زندگی مردم کشور را تحت تاثیر قرار می داد!!!!

کاش واقعا دوستان اتاق فکر و مسئولان داخل هیت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان تهران بیایید و کمی بیشتر در مورد ایده های خاص و جالب توضیح دهند که واقعا چرا ؟؟؟؟

آیا قبل از پخش این اخبار خوب و خدمات ارزنده ایده های خود را با چند نفر دیگر مطرح می کنند؟ به چه افرادی این ایده ها مطرح شده و طرح ها تصویب می شوند؟ اصلا آیا نیم نگاهی به نظرات دیگران در مورد طرح هایشان می اندازند؟

قبل از پرداختن به موضوع خبر خوب یک درخواست دارم: لطفا گزارشی از "طرح جامع پشتیبانی کوهنوردان " ارائه دهند تا افکار عمومی در مورد کیفیت و نتایج این طرح مطلع شوند و در انتهای آن گزارش با استناد به آن گزارش از طرح های جدید خصوصا اخبار خوب بعدی نیز رونمایی کنند. 

 

 

 

هنوز ساعتی از انتشار این خبر خوب نگذشته است که بازخوردهای جامعه کوهنوردی کشور در حال دیده شدن است. با دیدن این بازخوردها که نمونه ای کوچک از مطالب و نوشته های گروهای مختلف است می توان متوجه نظر جمعی شد و شاید نیاز به توضیح بیشتر نداشته باشد.

جا دارد از فدراسیون کوهنوردی کشور نیز بخواهیم که توضیحی در مورد هیئت زیر نظر فدراسیون و طرح های متنوع آن به جامعه کوهنوردی کشور ارائه دهد(؟!) . به نظر می رسد به بهانه کمبود بودجه ، هیئت تهران به هر نحو ممکن سعی دارد کسب درآمد از کوهنوردان و سنگنوردان کشور داشته باشد.

 

 

پی نوشت : وب سایت کوه نامه آماده انتشار گزارش و پاسخ هیئت تهران در مورد طرح های مختلف ارائه شده می باشد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید