مراسم قدرانی از جانباز کوه نورد «مجتبی ساقیان» درگروه کوه نوردی همت شمیران

نوشته شده توسط : بهرام پورعلی بابا | تاریخ ارسال مطلب : .

 دوشنبه 18 اسفند ماه 93 مراسم قدرانی از جانباز کوهنورد  «مجتبی ساقیان» در مراسم پایان سال «گروه کوه نوردی همت شمیران» انجام شد.

مراسم با قرائت قرآن و سرود ملی آغاز و با ارایه گزارش لهستان 48 توسط «علی مصباحی» از اعضای تیم ادامه پیدا کرد. گروه همت شمیران یک مسابقه عکاسی درون گروهی نیز برگزار کرده بود که در این مراسم پس از نمایش تصاویر برتر ؛عکس برگزیده داوران  به "فرزانه شهروی " رسید.

در ادامه گزارش صعود قلل کمونیزم و کورژنفسکایا توسط  «مصطفی گلستانی» نژاد ارایه شد. در این صعود «مهدی هنرمند» وی را مراهی کرده است.

یکی از بخش های مهم برنامه رو نمایی از کتاب «راهنمای سنگ نوردی دیواره پل خواب» بود که توسط «دکتر مساعدیان» انجام شد. این کتاب توسط دو نفر از بهترین مربیان بزرگ کشور  «حسن گرامی و حمید شفقی» نوشته شده است.

در ادامه نوبت به موضوع اصلی رسید که قدردانی از فعالیت ها و زحمات  و صعودهای  "مجتبی ساقیان " بود که در همین راستا لوح های تقدیری از سوی گروه همت شمیران ، فدراسیون کوهنوردی ، هیات کوه نوردی استان تهران و فدراسیون جانبازان به ایشان اهداا شد.

همچنین از سوی "مسعود اشرفی " معاونت فدراسیون جانبازان و کمیته پارا المپیک قول اسپانسری برای یک قله بالای هفت هزار متری به نامیرده داده شد.

در ادامه نیز از اعضای کارگروه ها و  فعال گروه همت قدردانی به عمل آمد.

در این مراسم نمایندگانی از هیات تهران و فدارسیون کوه نوردی و فدراسیون جانبازان  حضور داشتند.

 

 

 

 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی