«مکس هولد» قهرمان های خود را شناخت

نوشته شده توسط : فرشید داوودی | تاریخ ارسال مطلب : .

 

پنجشنبه 22 مرداد مرکز تربیت بدنی دانشگاه تربیت مدرس  میزبان دومین دور  مسابقات   MAX CUP در رشته سرطناب بود. این مسابقات که به همت  «مکس هولد» تولید کننده گیره های سنگ نوردی شکل گرفته با 67 شرکت کننده در رده سنی آزاد/مردان  در صبح و بعد از ظهر پیگیری شد و در پایان «احمد رضا سلگی» از نهاوند به مقام نخست، «خسرو هاشمی» و «محمد رضا بیگدلی» هر دو از باشگاه «ققنوس» به ترتیب به مقام های دوم و سوم رسیدند. همچنین در این دور از مسابقات «داوود رکابی» قهرمان چند دوره مسابقات سرطناب کشور در عین ناباوری و بر اثر یک اشتباه عجیب در کوئیک سوم سقوط و به مقام هفتمی رسید.

 

 

اسامی نفرات اول تا هشتم این دوره از مسابقات

 

همچنین در حاشیه این مسابقات و ماقبل فینال بزرگسالان مسابقه ای در رده ی سنی نونهال a و b برگزار شد که در رده نونهالان b «امیر حسین ایرانشاهی» به مقام نخست، «گئورگ بوداغیان» به مقام دوم و «ادگار قهرمانیان» به مقام سوم رسید و در رده سنی نونهال a «علی پوریا شجاع خواه» به مقام اول، «کیارش خراسانی» به مقام دوم  و «رهاد سخنگو» به مقام سوم رسید.

 

 

لازم به ذکر است در این دوره از مسابقات چند تن از سنگ نوردان برجسته و به نام کشور به علت حضور در مسابقات جام جهانی آلمان غایب بودند.

تصاویری از این مسابقات به همراه تصاویری از حاشیه مراسم

لازم بذکر است

- از این سری مسابقات گزارش خبری نیز توسط شبکه خبر سیما تهیه شد.

- همچنین «های لاین» کارها به نمایش توانمندی و قایلیت های خود در حفظ تعادل در ارتفاع پرداختند.

- زحمات تیم طراحی در طراحی مسیر مسابقات ستودنی بود.

- در برگزاری این مسابقات زحمات «پیمان حاج حسینی» و «میلاد بابالیان» قابل تقدیر بود.

این مسابقات با همت و همیاری شرکت «کسا» و تولیدی کفش های کوه نوردی و سنگ نوردی  «لاوان» برگزار شد.

 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

نظرات  

0 #1 محسن 1394-05-23 14:10
چرا امیر حمزه پورشفی امتیازش 0 هست؟
کوه نامه: آنطور که در روز مسابقه استعلام کردیم ظاهرا ایشان در استارت مسیر لی زدن وداوران برایشان خطا منظور کردند بنابراین صعودشان را نپذیرفتند.
اما صعود بسیار خوب و قوی ای انجام دادند.