گزارش سورونورو در نشست همگانی انجمن کوه نوردان ایران + عکس

نوشته شده توسط : فرشید داوودی | تاریخ ارسال مطلب : .

یکصد و هجدهمین نشست همگانی انجمن کوه نوردان ایران اختصاص به گزارش گشایش مسیر بر روی دیواره ی «سورونورو» در ماداگاسکار داشت.

این مراسم در ساعت 17.40 آغاز شد. ابتدا «عباس ثابتیان» رییس انجمن کوه نوردان ایران به مدت ده دقیقه به ارائه اخبار انجمن پرداخت و گفت: در آبان ماه سالجاری مجمع عمومی انجمن را خواهیم داشت و همینطور اشاره ای گذرا به  به همکاری مشترک چهار ساله و تبادل کوه نورد با آلپاین کلاب امریکا و سایر کشورها داشت.

اطلاع رسانی در خصوص جشنواره فیلم و گزارش های کوه نوردی درسال آینده خبر بعدی بود؛نامبرده در خاتمه متذکر شد که نشست های ماهانه همگانی انجمن مدتی است ماهانه نبوده و بصورت موردی برگزار می شود  و از این پس نشست های ماهانه را  بصورت نشست های غیر همگانی و با رویکرد تخصصی در خصوص مسائل مبتلابه جامعه کوه نوردی خواهیم داشت که به عنوان نمونه اولین این گونه  نشست ها در 27 مرداد با موضوع رول کوبی خوب یا بد؟ بود که برگزار شد.

با معرفی و ذکر بیوگرافی گشایش کنندگان مسیر «حمید شفقی» ، «حسن گرامی» و «فرشاد میجوجی» برنامه گزارش گشایش مسیر آغاز شد. اجرای برنامه با حمید شفقی بود که گاه با توضیحاتی توسط سایر همطنابان همراه می شد. ایشان با تشریح علل انتخاب نفرات تیم، دلایل انتخاب این مسیر  را تغییر نگرش به دیواره نوردی ذکر کرد که همین نگرش منجر به نامگذاری این مسیر به  نام مسیر «تجربه تغییر»  شد.  معرفی منطقه توسط فرشاد میجوجی و وجه تسمیه این دیواره از نکات جالب توجه بود و در ادامه با پخش کلیپی یک دقیقه ای به انعکاس این گشایش در سایت های خارجی پرداحته شد.

بخش انتهایی برنامه  نمایش  فیلم گشایش و همینطور صعود مسیر بود؛ فیلمی جذاب و خوش ساخت که تماشای آن خالی از لطف نیست.

در پایان مراسم با معرفی حامیان مالی برنامه و همینطور دیگر حامیانی که در انعکاس اخبار، تهیه فیلم و عکس همکاری کردند از ایشان با اهدا هدایایی به رسم یابود تقدیر و تشکر به عمل آمد.

این مراسم در ساعت 20 با پذیرایی از میهمانان خاتمه یافت.

تصویری از این برنامه

گزارش: فرشید داوودی

عکس: بهرام پور علی بابا

 

 

 

 

 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

نظرات  

+1 #4 عباس محمدی 1394-06-12 20:54
عکس هایی عالی! دست شما درد نکند.
+1 #3 محمد مهدی حجاریان 1394-06-11 17:46
ماشالاه
+1 #2 sabetianabbas 1394-06-11 11:17
سپاس از دوستان کوه نامه برای حضور، عکاسی و ارائه ی گزارش
+1 #1 حمید شفقی 1394-06-11 09:28
با سپاس از حضور گرم و حمایت . اسم صحیح منطقه سورونورو می باشد :)