نتایج مسابقات «لید» و «بولدرینگ»/ مردان

نوشته شده توسط : فرشید داوودی | تاریخ ارسال مطلب : .

از صبح روز شنبه مسابقات سنگ نوردی قهرمانی کشوری در تمامی رده های سنی مردان و زنان در مجموعه ورزشی پیام آغاز شد. به گزارش کوه نامه این مسابقات بنابر تقویم اجرایی در روز شنبه و یکشنبه  اختصاص به مردان داشت که در رشته «لید» (سرطناب)  در چهار رده نوجوانان A  و B،جوانان و بزرگسالان پی گرفته شد که در پایان نتایج زیر بدست آمد.

نتایج مسابقات لید

 رده بزرگسالان

«داوود رکابی» از استان زنجان  مقام نخست، «رضا کلاسنگیان» از گلستان و «خسرو هاشم زاده» از تهران به ترتیب مقام های دوم و سوم را از آن خود کردند.

رده جوانان

«محمد مهدی جلیلی» و «سجاد مستجاب الدعوه» هر دو از خراسان رضوی  و «محمد حسن دسترنج» از کرمانشاه به ترتیب به مقام های اول تا سوم دست یافتند.

 رده نوجوانان A

«محمد امین محمد لو» ، «پوریا رسولی» هر دو از زنجان مقام اول و دوم و «ابوالفضل حسن پور» از خراسان رضوی به مقام سوم دست یافت.

رده نوجوانان B

«متین بیات»  از همدان، «علی طاهری ویس شوشتری» از ایلام و علی رضا پیله فروشان از قزوین به مقام های اول تا سوم دست یافتند.

نتایج مسابقات بولدرینگ

در این مسابقات که از دیروز بعد از ظهر مسابقات آن شروع و تا عصر امروز ادامه یافت نتایح زیر یدست آمد.

رده سنی بزرگسالان

«خسرو هاشم زاده» از استان تهران ، «رضا کلاسنگیان» از استان گلستان و «امیرحمزه پور شفیع» از کرمانشاه به ترتیب به مقام های اول تا سوم دست یافتند.

 رده جوانان

«علی همتی» از خراسان شمالی،«صدرا ترکمان ترابی» از گستان و «محمد مهدی جلیلی» از خراسان شمالی به ترتیب مقام های  اول تا سوم این دوره از مسابقات را بدست آوردند.

 رده نوجوانان A

«پوریا رسولی» از استان زنجان، «ابوالفضل حسن پور» از خراسان رضوی و «محمد امین نوری»از زنجان به مقام اول تا سوم دست یافتند.

در پایان این دوره از مسابقات و در رده تیمی مردان استان زنجان به مقام اول، خراسان رضوی به مقام دوم و استان تهران به مقام سوم تیمی دست یافتند.

 

شایان ذکر است این مسابقات در بخش بانوان از صبح فردا آغاز و تا پایان روز چهارشنبه ادامه خواهد داشت و همیچنین روز پنجشنبه اختصاص به مسابقات نونهالان دختر و پسر خواهد داشت.

گزارش کامل تصویری بزودی ارائه خواهد شد .

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی