" دویست سال تاریخ غارنوردی و غار شناسی ایران" به چین می رود

نوشته شده توسط : زهرا جلیلیان | تاریخ ارسال مطلب : .

وحید اشرفی در اولین مجمع فدراسیون غارشناسی آسیا در لیچوان چین با مقاله ای با عنوان “چکیده دویست سال تاریخ غارنوردی و غارشناسی در ایران " شرکت می کند .


 این نماینده انجمن غار و غارشناسی ایرانیان قرار است در دومین کنفرانس ترنس کارست آسیا و اولین مجمع فدراسیون غارشناسی آسیا مقاله خود را در بخش سخنرانی کنفرانس ارایه دهد .

یکصد و یازده نماینده از کشورهای آسیایی ، اروپایی ، آمریکا و اقیانوسیه در این کنفرانس شرکت کرده اند و وحید اشرفی تنها نماینده کشورمان در این کنفرانس است. البته ترانه خالقی همسر غارنورد اتریشی "ارنست گییر " از کشور اتریش نیز در این کنفرانس حضور دارد .

از غارنوردان و غارشناسان معروف حاضر در کنفرانس می توان به کیونگ سیک وو رئیس اتحادیه جهانی غارشناسی UIS - کریستین دادلین - مایکل لومان - ژان پیر بارتولین - ماتیوش گولیچ اشاره کرد .

دومین کنفرانس ترنس کارست آسیا و اولین مجمع فدراسیون غارشناسی آسیا در روزهای شش تا هشت نوامبر برابر با پانزده تا هفده آبان 1394 در شهر لیچوان کشور چین برگزار می گردد.

وحید اشرفی با پرواز ساعت 10 صبح روز سه شنبه 12 آبان از مشهد عازم دوحه و سپس چین است و پرواز برگشت وی ساعت 10 صبح روز سه شنبه 19 آبان از دوحه وارد فرودگاه امام خمینی تهران می شود و سپس با پرواز 14:40 از فرودگاه مهرآباد عازم مشهد خواهد بود .

آدرس سایت کنفرانسhttp://www.asiankarst.com

منبع : انجمن غار و غارشناسی ایرانیان (با ویرایش)

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی