اخباری از مسابقات زاگرس/ نوجوانان و جوانان آسیا

نوشته شده توسط : فرشید داوودی | تاریخ ارسال مطلب : .

بنابر اخباری که بر روی خروجی پایگاه خبری فدراسیون کوه نوردی و صعودهای ورزشی قرار گرفته است؛ دومین دوره رقابت های سنگ نوردی آزاد کشور از روز پنحشنبه با شرکت 56 ورزشکاران مرد از 11 استان در مجموعه سنگ نوردی ورزشگاه تختی اهواز شروع شد. به گزارش رسیده دراین رقابت ها 56 نفر شرکت دارند که به مدت دو روز برای کسب عنوان قهرمانی با هم به رقابت خواهند کرد.

نخستین دوره این مسابقات درسال 91 در اهواز برگزار شد.

همچنین بنا بر اخباری دریافتی در ادامه مسابقات سنگ نوردی نوجوانان و جوانان قهرمانی آسیا و در رشته بولدرینگ پسران رده سنی نوجوانان A ؛ «پوریا رسولی» در رده هفتم و «ابوالفضل حسن پور» در رده یازدهم قرار گرفتند و از راهیابی به فینال مسابقات بازماندند. در این رده سنی 27 سنگ نورد حضور داشتند.   

بنا بر اعلام  «حمید آسیابان» سرپرست تیم ملی سنگ‌نوردی کشورمان در مالزی، از ساعت ۸ صبح امروز مراسم افتتاحیه مسابقات سنگ نوردی نوجوانان و جوانان قهرماني آسيا با حضور ۳۶۰ ورزشکار آغاز شد.  اين مراسم با حضور وزیر ورزش و سایر مقامات مالزي درشهر «پودراجای» همراه بود. گفتني است؛ تیم  ایران امروز صبح با دو ورزشکار دختر در رشته بولدر رده نوجوانان به مصاف حریفان خود رفت كه "مينا آرمیده" در رده هفتم و "افسانه میر احمدی" در جايگاه دهم قرار گرفتند و از ادامه مسابقات بولدر بازماندند. این سنگ نوردان فردا در رشته سرطناب به رقابت خواهند پرداخت. 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی