"مدرسه سنگنوردی حسن جوادیان" کتاب شد!

نوشته شده توسط : زهرا جلیلیان | تاریخ ارسال مطلب : .

 

کتاب "مدرسه سنگنوردی حسن جوادیان" روانه بازار کتاب شد .

علی پورشفیع مولف  کتاب "مدرسه سنگنوردی حسن جوادیان" در گفتگو با خبرنگار کوه نامه گفت: در این کتاب کروکی و معرفی 200 مسیری که توسط زنده یاد حسن جوادیان مربی ارزنده سنگنوردی  گشایش یافته اند  به همراه لوح فشرده زندگینامه ایشان به دو زبان فارسی و انگلیسی ارایه شده است .

وی  در ادامه  گفت: تمامی مسیرها در استان کرمانشاه شامل  مناطق سنگنوردی چالابه ، چشمه سهراب ، دیواره بیستون و ارتفاعات طاقبستان(غار دواشکفت ، غار ابتکار، غار قرنطینه ، غار انجیر و دیواره نسار)  واقع شده اند.

پور شفیع افزود : در ابتدای کتاب زندگی نامه زنده یاد حسن جوادیان به همراه معرفی مناطق کوه نوردی استان کرمانشاه آورده شده و سپس کروکی  جزیی و کلی مسیرها و نحوه دسترسی به آنها در کتاب ذکر شده است.

علی پورشفیع با اشاره به اینکه  در زمان حیات زنده یاد جوادیان  تهیه کروکی مسیرها برای چاپ کتاب شروع شده بود گفت: متاسفانه  با مرگ آقای جوادیان این کار نیمه تمام ماند که تمام تلاش خود را به کار بردم تا هرچه زودتر این مجموعه را به چاپ برسانم .

وی درپایان گفت: این کتاب در 150 صفحه  تمام گلاسه با همکاری اداره ورزش و امور جوان ها استان کرمانشاه توسط انتشارات  آییژ و نوپردازان با قیمت 10 هزار تومان انتشار یافته  که مراسم رونمایی آن در روز افتتاحیه سومین سفرسنگنوردی چالابه برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است سومین سفرسنگنوردی چالابه از 1 تا 3 اردیبهشت به پاس گرامیداشت زنده یاد حسن جوادیان در منطقه سنگنوردی چالابه استان کرمانشاه برگزار خواهد شد.

 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

نظرات  

0 #1 حمید شفقی 1395-01-18 07:11
تبریک میگم بابت این کار بزرگ . انتشار یک گایدبوک خدمتی بزرگ به جامعه سنگنوردی است و قطعاً این کتاب بهترین یادآور حسن جوادیان برای همه سنگنوردان است .
دست مریزاد