گزارش اختصاصی از تولد کوهنورد فقید پویا کیوان

نوشته شده توسط : فرشید داوودی | تاریخ ارسال مطلب : .

چهارم مهرماه  روز تولد زنده یاد پویا کیوان بود. پویا در این روز 25 ساله شد  برای همین خانواده این کوهنورد برجسته و فقید بسان سال های قبل برای او جشن تولدی برگزار کردند.

برای این منظور  با دعوت از حدود سی الی چهل نفر از دوستان و همنوردان وی که متشکل از اعضای باشگاه دماوند ، خانه کوهنوردان تهران ، کوهنوردان مستقل و تعدادی از فامیل ها و بستگان بود  تولدی با شکوه برگزار شد. همچنین برادر زنده یاد مجتبی جراهی و پدر آیدین بزرگی دیگر کوهنوردان فقید و همنورد پویا در برودپیک نیز به این میهمانی دعوت و حضور داشت.

صبح جمعه  ساعت 8 صبح کوهنوردان مدعو جلوی در منزل پویا حاضر شدند و عده ای با پوشیدن تی شرت هایی که منقوش به تصویر پویا بود یک دستی خاصی به جمع بخشیدند .

همچنین از برنامه تلوزیونی در شهر خبرنگارانی حضور داشتند و گزارشی از برنامه  تولد  پویا کیوان تهیه کردند تا روز شنبه 6 مهر ماه از این برنامه پخش شود.

از آنجایی که  قرار است از زندگی پویا و کوهنوردی وی  مستندی تهیه شود یک تیم مستند ساز نیز در این در مراسم حاضر بود و از گفتگو ها و خاطرات و اشک ها و خنده های حاضران  لحظه به لحظه فیلم برداری می کردند.

مجموعه کوهنوردان به یاد زنده یاد پویا ابتدا صعودی به قله ی چین کلاغ داشته و بعد از آن در خانه ی وی جمع شدند و بعد از پذیرایی  قبل از بریدن کیک توسط پدر و مادر پویا برخی از دوستان و همنوردان او اشعاری در وصف پویا خواندند .

کیک تولد پویا را پدر و مادرش با چشمانی اشک آلود بریدند.

در این حین خانوانده پویا کیوان سخنانی در خصوص وی ایراد کردند وتقاضا داشتند این دوستان هر ساله  برای جشن تولد وی حضور بهم رسانند.

 عکس های اختصاصی" سایت کوه نامه" از این برنامه و مراسم در ادامه مطلب  تقدیم دوستان می گردد:

 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی