گزارش صعود

گزارش صعود "گرند ژوراس"، "اگویدومیدی" و "مون بلان"

 

به همت انجمن کوه‎نوردان ایران شبی خاطره انگیر با دو گزارش زیبا و جذاب رقم خورد؛ صعود به دیواره "گرند ژوراس" و صعود دیواره "اگویدومیدی" و در ادامه  قله "مون بلان"

دوشنبه شب سوم دی ماه 97 سالن اجتماعات "ستاد توان افزایی سازمان‎های مردم نهاد" مملو از جمعیت بود. جمع کثیری از علاقه‎مندان به کوه و سنگ گرد آمده بودند  تا شاهد ارائه گزارشی متفاوت دیگری از صعود بر دیواره‎ها و قله‎ها باشند.

جمعیت حاضر در سالن از حضور خود پشیمان نشد چرا که ارائه گزارش صعود به دیواره اگویدومیدی و در ادامه قله مون بلان  به همراه عکس و فیلم‎ همراه با تدوین خوب ابتدا توسط "فاطمه حاجی کریم‎لو که با تسلط و بی آلایش و به دور اغراق‎های معمول  به همراه  طنزهای ظریف و دلنشین ارائه شد.

 در ادامه "حسن گرامی" دیواره نورد برجسته حال حاضر کشورمان توضیحات کامل و مبسوطی در خصوص صعود به دیواره گرند ژوراس ارائه داد. این گزارش در برگیرنده تمامی اطلاعات مورد نیازی بود که احیانا کسانی که منبعد بخواهند بر این دیواره تلاشی بزنند  بتوانند از آن بهره‎مند شوند.

 حسن گرامی با تسلط کامل بر گزارش و کاربرد طنزگونه در قسمت‎هایی از گزارش به گونه‎ای گزارش را ارائه داد که موفق شد تمامی حس صعود،لذت، هیجان و اضطراب‎های ناشی از این صعود را به همراه عکس‎های زیبا و فیلمی با تدوینی دلنشین و موسیقی جذاب ؛ به شنونده انتقال دهد.

در خاتمه این گزارش توسط فدراسیون کوه‎نوردی و صعودهای ورزشی، باشگاه کوه‎نوردی و اسکی دماوند، باشگاه کوه‎نوردی آرش و تنی چند از پیشکسوتان و شرکت کنندگان با هدایایی از ایشان تقدیر به عمل آمد.

Related Articles

گفتگوها