رسانه ها

معرفی پادکست " بیس کمپ "

پادکست بیس کمپ یکی دیگر از تولید کنندگان محتوای صوتی در زمینه دنیای کوهنوردی است . این پادکست در سایت ، تلگرام ، اینستاگرام و پادگیرهای معتبر منتشر می شود و در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. " پیام حمزه ای " تهیه کننده این پادکست در مورد این مجموعه اینگونه می گوید:

 

پادکست بیس‌کمپ محصول دوره‌ی پاندمی کروناست. وقتی که دنیا تمام درهایش را به رویم بسته بود و منی که تمام عشق و سرگرمی و زندگی‌ام، سفر و طبیعت‌گردی‌ست را خانه‌نشین کرده بود.
چیزی از پادکست و روند تولیدش نمی‌دانستم. اوایل کمی گیج بودم که چه می‌خواهم بکنم. برای اپیزود اول، سه مطلب تهیه کردم و حتی یکی‌اش را هم ضبط کردم. اما به نظرم خوب نبود. تا این‌که با قصه‌ی واندا شروع کردم و اولین اپیزود، اردیبهشت ۹۹ منتشر شد.
با کوه‌نوردی غریبه نیستم و ۲۰ سالی هست که با کوه‌ها انس و الفت دارم. البته چند سال از دنیای کوه‌نوردی دور بودم اما همین پادکست باعث شد که دوباره کوه‌نوردی را به طور جدی شروع کنم.
شاید این پادکست در رده‌ی پادکست‌های Non-fictional storytelling طبقه‌بندی شود اما بیس‌کمپ یک پادکست روایت‌محور درباره‌ی صعودهای شاخص و بزرگان دنیای کوه‌نوردی‌ست و همه‌ی اپیزودها، گفت‌وگوها و گزارش برنامه‌ها در قالب یک روایت مستند بیان می‌شود؛ و تا به امروز، همه‌ی روند تولید از تحقیق و نگارش تا ضبط و تدوین را خودم انجام می‌دهم.
بیس‌کمپ هم مانند همه‌ی پادکست‌ها به لطف شنونده‌ها و مخاطبینش ادامه‌ی حیات می‌دهد و امیدوارم این لطف و حمایت شما از بیس‌کمپ ادامه‌دار باشد و اگر از پادکست لذت می‌برید، به دوستان و هم‌نوردانتان معرفی‌اش کنید.

ارادتمند
پیام حمزه‌ای

 

 

براساس رسالت رسانه ای وظیفه خود می دانیم تا با معرفی رسانه ها و محتواهای ارزشمند باعث افزایش اطلاعات و دانش کوهنوردی و ورزش های کوهستانی در بین علاقه مندان شویم.

از شما دعوت می کنیم از این رسانه صوتی حمایت کنید.

 

وب سایت پادکست بیس کمپ / اینستاگرام پادکست بیس کمپ / تلگرام پادکست بیس کمپ / توییتر بیس کمپ توییتر

Related Articles

گفتگوها